Z ostatniej chwili

80-latka potrącona na pasach

Polub nas!
18.10.2017 9 komentarzy

Do wypadku drogowego doszło w Wejherowie w pobliżu targowiska.

Do zdarzenia doszło na ul. Rzeźnickiej w Wejherowie, na przejściu dla pieszych przy znajdującym się tam targowisku po godz. 10.30. Obecnie trwają prace policji i straży pożarnej, ulica jest nieprzejezdna.

Nie są na razie znane dokładne okoliczności wypadku, ustala to policja. Wiadomo natomiast, że w wypadku brało udział audi RS6 na poznańskich tablicach rejestracyjnych, którym jechało dwóch młodych mężczyzn. Samochód potrącił starszą kobietę (w wieku około 80 lat) na przejściu dla pieszych. Udało nam się porozmawiać ze świadkami zdarzenia.

- Kobieta chciała przejść na drugą stronę ulicy i weszła prosto pod nadjeżdżające auto – relacjonuje mieszkanka Wejherowa. - Samochód już wjechał na przejście, gdy piesza weszła prosto przed niego. Moim zdaniem kierowca nie miał możliwości zahamować.

- Nie zatrzyma przecież auta w miejscu – dodaje druga kobieta. - Starsza pani pewnie nie spojrzała, czy coś jedzie, i wyszła na jezdnię.

Z relacji świadków wynika również, że piesza nie doznała poważnych obrażeń, uskarżała się natomiast na ból biodra. Została przetransportowana do szpitala.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners