Z ostatniej chwili

Dwaj mężczyźni zatrzymani. To dilerzy?

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 21.09.2017 1 komentarzy

Marihuana i amfetamina miały trafić na rynek.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego z Lęborka, w trakcie służby uzyskali informację, iż w jednym z mieszkań na terenie powiatu lęborskiego przechowywane są narkotyki. Wiedza kryminalnych potwierdziła się. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń i znaleźli w mieszkaniu ponad 200 gram marihuany i ponad 170 gram amfetaminy, kilka telefonów, woreczki strunowe, młynki oraz wagi mogące służyć do porcjowania narkotyków jak też pieniądze o łącznej wartości prawie 3000 zł. Zabezpieczone narkotyki to ponad 540 "działek" które nie trafią już do sprzedaży. Po sprawdzeniu przez policjantów zabezpieczonej substancji testerem narkotykowym, okazało się, że jest to marihuana i amfetamina. W mieszkaniu było dwóch 21-letnich mężczyzn, mieszkańców powiatu lęborskiego – obaj mężczyźni zostali zatrzymani.

Policjanci zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że mężczyźni od pewnego czasu zajmowali się sprzedażą narkotyków.

Zatrzymani usłyszą zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za sprzedaż środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners