Z ostatniej chwili

Groził nożem w pociągu

Polub nas!
08.06.2017 2 komentarzy

Jadący do pracy policjanci zatrzymali agresywnego 19-latka, który napadł na pasażera pociągu i ukradł mu telefon komórkowy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 7. Funkcjonariusze wejherowskiej komendy, którzy jechali pociągiem, w pewnym momencie usłyszeli krzyki. Natychmiast zareagowali na wrzaski i pobiegli zobaczyć, co dzieje się w sąsiednim przedziale. Okazało się, 19-latek ukradł telefon pasażerowi, a podczas rozboju groził mu nożem.

Napastnik szybko został obezwładniony przez policjantów. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że dalszą drogę nie reagował na żadne polecania, szarpał się, był agresywny i bardzo pobudzony. Na stacji w Wejherowie został wyprowadzony z pociągu i doprowadzony do komendy.

Od pokrzywdzonego mundurowi przyjęli zawiadomienie o przestępstwie i przekazali mu odzyskany telefon komórkowy. Warto zaznaczyć, że za popełnione przestępstwo rozboju, używając noża, grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż trzy lata.

 

Udostępnij artykuł innym

Opinie

11.06.2017 13:41
Osiedlowiec

Zadne osiedlowe sebastiany, to właśnie kamienicowe plebstwo z centrum miasta ma kiełbase w odbycie i mózg w reklamówce....

08.06.2017 21:00
Janusz

Az strach jezdzic osiedlowe Sebastiany nie maja zahamowan

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners