Z ostatniej chwili

Mężczyzna zniknął pod wodą. Nie znaleziono go

Polub nas!
13.05.2018 0 komentarzy

Zakończyła się akcja poszukiwania mężczyzny, który w niedzielne popołudnie kąpał się w jeziorze Wyspowo i w pewnym momencie zniknął pod taflą wody.

Akcja poszukiwawcza na jeziorze Wyspowo trwała kilka godzin. Niestety, strażakom nie udało się odnaleźć mężczyzny.

- Grupka ludzi wypoczywała nad jeziorem Wyspowo – relacjonuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie. - Jedna z osób, mężczyzna w wieku ok. 50 lat, wypłynęła na środek jeziora. W pewnym momencie osoby, które wraz z nim wybrały się nad jezioro, straciły go z oczu. Natychmiast telefonicznie wezwano pomoc, korzystając z numeru 112.

Na miejsce zdarzenia udali się strażacy z Wejherowa. Początkowo przeszukiwano jezioro korzystając z łodzi, jednocześnie wezwano jednostkę z Ostrzyc (z powiatu kartuskiego, która dysponuje sonarem) oraz ratowników wodnych z Gdańska.

Łącznie w akcji poszukiwawczej wzięło udział siedem zastępów strażaków, w tym także jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej ze Zbychowa i Ostrzyc oraz JRG nr 2 w Gdańsku.

- Niestety, do godz. 21.30 mężczyzny nie udało się odnaleźć – dodaje dyżurny stanowiska kierowania KP PSP w Wejherowie. - Akcję poszukiwawczą musieliśmy więc zakończyć. Najprawdopodobniej mężczyzna utonął.

 

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gwe24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners