Z ostatniej chwili

Nastolatkowie skakali po zaparkowanym samochodzie

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 07.02.2018 0 komentarzy

Młodym mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał telefoniczne zgłoszenia dotyczące grupy młodych mężczyzn skaczących po samochodzie zaparkowanym przy jednej z ulic Pustek Cisowskich. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol interwencyjny z komisariatu w Gdyni Witominie oraz patrol drogówki. Policjanci wyznaczeni do podjęcia interwencji przeprowadzili wnikliwą penetrację terenu. Sprawdzali miejsca, w których opisani sprawcy mogli się ukryć i ulice, którymi mogli oddalać się z miejsca przestępstwa.

Kilkaset metrów od miejsca zniszczenia samochodu policjanci zauważyli grupę młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu zaczęli uciekać. Po przebiegnięci kilkudziesięciu metrów policjantom udało się zatrzymać dwóch mężczyzn, jak się później okazało były to osoby, które wcześniej uszkodziły samochód. Kolejny ze sprawców został ujęty przez świadka zdarzenia.

Zatrzymani to osoby w wieku 17 i 18 lat, cała trójka to mieszkańcy Gdyni. Wszyscy zatrzymani usłyszeli wczoraj zarzuty zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dwoje z nich odpowie przed sądem dla nieletnich.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
metropolia.info

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners