Z ostatniej chwili

Nie daj się! Zapisz się na kurs

Polub nas!
SM/Karol Pasieka 30.11.2016 0 komentarzy

Rusza kolejna edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Zajęcia, które rozpoczną się na początku stycznia, organizuje Straż Miejska w Wejherowie przy współpracy z wejherowskim magistratem.

Pierwsze zajęcia zaplanowane zostały na 9 stycznia. W związku z tym ruszył już nabór osób, które zainteresowane są uczestnictwem w kursie. Zgłoszenia kobiet przyjmowane są bezpośrednio przez instruktora, mł. spec. Straży Miejskiej w Wejherowie, Rafała Karcz. Chęć uczestnictwa w zajęciach deklarować można w dni powszednie do godziny 15 pod nr tel. 695 650 914 lub email: rafal.karcz@sportwejherowo.pl

 

Warto zaznaczyć, że do tej pory od września 2015 roku odbyło się już pięć edycji kursu samoobrony. Zajęcia trwają średnio dwa miesiące (16 spotkań), a każda z edycji kończy się oficjalnym wręczeniem certyfikatów. Przypominamy, że szkolenie dla kobiet jest bezpłatne.

 

Szósta edycja kursu odbywać się będzie w Zespole Szkół nr 3 na ul. Nanickiej 22 (mała sala) w poniedziałki i środy. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez instruktora samoobrony i kickboxingu, Rafała Karcz, a część teoretyczną prowadzi komendant Straży Miejskiej, Zenon Hinca. Kurs wzbogacony jest także o zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, które prowadzi ratownik medyczny, Tomasz Groth.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners