Z ostatniej chwili

Pobił kobietę w Krynicy Morskiej. Usłyszał zarzuty

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 20.08.2018 0 komentarzy

48-latka doznała obrażeń ciała. Policja złapała sprawcę, który trafił do aresztu.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim od kilku dni zajmowali się wyjaśnieniem sprawy bójki, do jakiej doszło 12 sierpnia br. w Krynicy Morskiej. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała wtedy 48-letnia mieszkanka Pomorza. Funkcjonariusze po uzyskaniu informacji o zdarzeniu natychmiast przyjechali na miejsce i udzielili pomocy poszkodowanej. Następnie ustalili rysopisy osób mających związek z bójką, bardzo szybko namierzyli domniemanych sprawców i ustalili ich dane.

Zajmując się tą sprawą mundurowi przesłuchiwali świadków, analizowali zapisy monitoringów i uzyskali opinię biegłego. Równolegle kryminalni prowadzili działania operacyjne. Koordynowane przez gdańską komendę wojewódzką wspólne działania policjantów nowodworskich z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mieszkańca Pruszkowa podejrzanego o dokonanie przestępstwa. Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu uszkodzenia ciała 48-letniej kobiety.

Mężczyzna przebywa w policyjnej celi, zostanie doprowadzony do sądu. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci wraz prokuratorem wnioskują o tymczasowe aresztowanie zatrzymanego. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gwe24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners