Z ostatniej chwili

Podczas sprawdzania dokumentów zachowywali się bardzo nerwowo...

Polub nas!
KMP Gdańsk / KG 14.11.2017 0 komentarzy

Miała to być tylko rutynowa kontrola, a może zakończyć się więzieniem.

W piątkowy wieczór na ul. Reja policjanci z Gdańska zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Toyota, który na widok policyjnego radiowozu nagle zmienił kierunek jazdy. Podczas sprawdzania dokumentów przez wywiadowców, kierowca i pasażer zachowywali się bardzo nerwowo. Policjanci podejrzewali, że mężczyźni mogą mieć przy sobie narkotyki dlatego sprawdzili obu mężczyzn oraz samochód, którym poruszali się gdańszczanie. Przeczucie nie zawiodło policjantów, ponieważ wewnątrz pojazdu oraz w paczce po papierosach należących do pasażera funkcjonariusze znaleźli ponad 30 gramów białego proszku. Wywiadowcy zabezpieczyli narkotyki do badań, po których biegły z zakresu fizyko chemii wskazał, że jest amfetamina.

Mieszkańcy Gdańska w wieku 30 i 34 lat zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy w tej sprawie na podstawie którego pasażer pojazdu 30-latek z Gdańska usłyszał zarzut posiadania kilkudziesięciu porcji środków odurzających za co może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

To nie jedyne osoby zatrzymane przez policjantów w tym tygodniu. Czujnością wykazali się policjanci z komisariatu na Oruni wobec 25-letniego gdańszczanina. Podczas interwencji na ul. Stoczniowców, funkcjonariusze znaleźli w spodniach mężczyzny środki odurzające.

Podobną interwencję przeprowadzili inni policjanci, tym razem z komisariatu II. Przy ul. Wiosny Ludów, funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca gdańska, u którego w ubraniu znaleźli marihuanę.

Wszyscy zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a za posiadanie środków odurzających może im grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

 

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners