Z ostatniej chwili

Pokłócił się z właścicielką, więc podpalił drzwi

Polub nas!
KMP Gdańsk / KG 15.11.2017 0 komentarzy

41-latek wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za to może mu grozić kara pozbawienia wolności.

12 listopada około godziny 4 rano policjanci z komisariatu V w Gdańsku otrzymali zgłoszenie o podpaleniu drzwi wejściowych do mieszkania w budynku wielorodzinnym przy ul. Startowej. Ustalono, że nieznany wówczas sprawca oblał drzwi jednego z mieszkań substancją łatwopalną podpalił je i uciekł. Na szczęście nikomu nic się nie stało, bo ogień został bardzo szybko ugaszony.
Na miejscu przestępstwa pracował technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, biegły z zakresu pożarnictwa oraz policjanci dochodzeniowo- śledczy.

Na podstawie własnych ustaleń oraz zabezpieczonym na miejscu zdarzenia śladom, policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość osoby podejrzanej o podpalenie. Już następnego dnia na terenie jednego z warsztatów samochodowych na terenie miasta funkcjonariusze zatrzymali 41-letniego mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie drzwi. Policjanci ustalili, że podpalacz to będący w konflikcie z właścicielką mieszkania mężczyzna.

Gdańscy policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 41-latkowi zarzutu uszkodzenia mienia. Mężczyźnie może teraz grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners