Z ostatniej chwili

Śmiertelne ugodzenie nożem - policja zatrzymała podejrzanego

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 25.04.2018 1 komentarzy

Czynności procesowe z zatrzymanym zostaną przeprowadzone po jego wytrzeźwieniu.

Dzisiaj około godz. 5.00 na ul. Wielkopolskiej w Gdyni zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Jak się później okazało był to 44-letni mieszkaniec Gdyni. Na miejsce niezwłocznie skierowani zostali policjanci z grupy dochodzeniowo śledczej, technik kryminalistyki, funkcjonariusze operacyjni oraz biegły lekarz sądowy. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Z czynności wykonanych przez biegłego lekarza sądowego wynika, że odnaleziony mężczyzna zmarł w wyniku ran zadanych ostrym narzędziem.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia bardzo szybko zebrali informacje na podstawie, których już dwie godziny po odnalezieniu zwłok możliwe było zatrzymanie 52-letniego mieszkańca Gdyni podejrzewanego o śmiertelne ugodzenie 44-latka. Czynności procesowe z udziałem zatrzymanego zostaną przeprowadzone po jego wytrzeźwieniu. Śledczy pracujący nad sprawą wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia oraz motywy działania sprawcy.

Zatrzymany może usłyszeć zarzuty zabójstwa, przestępstwo to jest zagrożone karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
metropolia.info

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners