Z ostatniej chwili

Spowodował zderzenie czołowe. Był pod wpływem

Polub nas!
GB 31.12.2017 0 komentarzy

Policjanci ze Słupska wyjaśniają okoliczności czołowego zderzenia się dwóch samochodów: audi ze skodą, do którego doszło na krajowej szóstce pomiędzy Mianowicami, a Domaradzem.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Domaradz. Ze wstępnych informacji wynikało, że na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody; skoda i audi. Świadkowie informowali, iż są osoby ranne. Na miejsce natychmiast udali się policjanci wydziału Ruchu Drogowego oraz oraz karetki pogotowia ratunkowego. Funkcjonariusze pracując na miejscu wypadku ustalili, że sprawcą jest kierowca audi. 19-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc w stronę Słupska nagle zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą. W wyniku tego zderzenia ucierpiała 21-letnia pasażerka skody. Z obrażeniami twarzy przetransportowana została do słupskiego szpitala.

Funkcjonariusze w trakcie ustalania okoliczności wypadku mieli wątpliwości co do zachowania sprawcy. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna był trzeźwy jednak pobrana do badania próbka jego krwi potwierdziła, iż w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem narkotyków- amfetaminy.

19 - latek trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Jazda pod wpływem narkotyków jest traktowana podobnie jak jazda pod wpływem alkoholu. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat więzienia.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
metropolia.info

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners