Z ostatniej chwili

Strzelił z broni gazowej w twarz kolegi

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 23.08.2018 0 komentarzy

Pokrzywdzony w tym zdarzeniu trafił do szpitala.

W środę przed godziną 14.00 dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań mężczyzna został zaatakowany przez swojego kolegę z broni gazowej. Na miejsce interwencji natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy w rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że pił on alkohol w mieszkaniu swojego kolegi i doszło pomiędzy nimi do kłótni, w takcie której gospodarz wyciągnął pistolet gazowy i dwukrotnie strzelił 42-latkowi w stronę twarzy. Wystrzały oślepiły mężczyznę i wtedy jego kompan uderzył go jakimś przedmiotem w tył głowy.

Funkcjonariusze wezwali pogotowie, które zabrało pokrzywdzonego z urazem głowy do szpitala, a jego 52-letni kolega został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Mundurowi zabezpieczyli rewolwer gazowy oraz kastet, który mężczyzna przy sobie posiadał. Policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości. Okazało się, że zatrzymany ma prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Śledczy przyjęli zawiadomienie i wykonali oględziny.

Wczoraj 52-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Postępowanie nie jest jeszcze zakończone, ponieważ policjanci wysłali zabezpieczoną broń do biegłego, który określi czy na jej posiadanie wymagane jest zezwolenie.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gwe24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners