Z ostatniej chwili

Szarpali się, wtedy jeden wyjął nóż...

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 30.10.2017 0 komentarzy

26-latek został zatrzymany.

W ostatni czwartek około godziny 19:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni otrzymał zgłoszenie, że na jednym z przystanków autobusowych w centrum miasta doszło do ugodzenia ostrym narzędziem młodego mężczyzny.

Z ustaleń poczynionych przez policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynikało, że na przystanku autobusowym doszło do awantury pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami. Awantura przerodziła się w szarpaninę, podczas której jeden z nich wyjął nóż i trzykrotnie ugodził drugiego, po czym zbiegł z miejsca przestępstwa.

Zebrane przez funkcjonariuszy informacje oraz poczynione przez nich ustalenia operacyjne doprowadziły do zidentyfikowania sprawcy przestępstwa i ustalenia miejsca jego pobytu. Policjanci wytypowali miejsca gdzie może przebywać i w jednym z nich już kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali podejrzewanego.

Zatrzymany, 26 – letni mieszkaniec Gdyni usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gwe24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners