Z ostatniej chwili

Szukali 19-latki. Chciała odebrać sobie życie

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 28.03.2018 0 komentarzy

Gdy ją znaleźli, miała rany na nadgarstkach i nogach.

Wczoraj około godziny 15.00, policjanci z gdańskiego Nowego Portu zostali zaalarmowani przez mieszkańca Gdańska o tym, że jego partnerka wyszła z miejsca zamieszkania z zamiarem odebrania sobie życia. Dziewczyna miała kierować się w rejon pasa nadmorskiego i falochronu.

Oficer dyżurny w związku z zagrożeniem życia i zdrowia rozpoczął akcję poszukiwawczą zaginionej nastolatki. W poszukiwania kobiety zaangażowani zostali funkcjonariusze wszystkich pionów, którzy dokładnie przeczesywali pas nadmorski, plaże, wydmy, molo, falochron oraz park. Na miejsce poszukiwań przyjechał pluton alarmowy policjantów z komendy wojewódzkiej, który wspierał policjantów z komisariatu w poszukiwaniach młodej kobiety.

Około godziny 16.30 policjanci podczas sprawdzania parku zauważyli leżącą na ziemi młodą kobietę. Była to poszukiwana przez nich 19-latka, kobieta była przytomna, ale nie było z nią kontaktu werbalnego, miała rany na nadgarstkach i nogach. Funkcjonariusze od razu zaczęli udzielać jej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce pogotowie. Ratownicy otoczyli kobietę specjalistyczną opieką i odwieźli ją do szpitala.

Kolejny raz w tym tygodniu policjanci dzięki sprawnemu działaniu uratowali kolejne życie.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gwe24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners