Z ostatniej chwili

Włamania i kradzieże - policja ostrzega

Polub nas!
KPP Tczew / KG 16.06.2017 0 komentarzy

Dla niektórych zacznie się, a dla innych już zaczął długi weekend. W związku z tym wzrasta zagrożenie włamaniami do domów.

Tczewska policja przypomina:

"W przypadku wyjazdu pamiętajmy o właściwym zabezpieczeniu mieszkania. Zamknijmy drzwi i okna, a w budynkach wolnostojących pamiętajmy o zamknięciu okien dachowych i piwnicznych, drzwi garażowych oraz innych pomieszczeń gospodarczych, przez które złodziej może łatwo dostać się do domu. Podczas naszej nieobecności starajmy się nie pozostawiać w mieszkaniu wartościowych przedmiotów lub większej gotówki. Należy pamiętać o zakręceniu zaworów z wodą i gazem. Wart poprosić sąsiadów, aby zwrócili uwagę, czy ktoś obcy nie kręci się w pobliżu posesji. Przed wyruszeniem w podróż musimy sprawdzić stan techniczny pojazdu. Bardzo ważny jest też przed podróżą nasz stan psychofizyczny, który wpływa na bezpieczną jazdę samochodem.

Podczas tzw. długiego weekendu na terenie powiatu tczewskiego nad bezpieczeństwem będzie czuwać zwiększona liczba policjantów. W przypadku jakiegokolwiek zagrożenia skontaktuj się z dyżurnym tczewskiej komendy pod nr 997. Tczewscy policjanci będą reagować na wszelkie zakłócenia bezpieczeństwa i porządku publicznego."

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners