Z ostatniej chwili

Zadźgał żonę nożem

Polub nas!
WA 09.10.2017 0 komentarzy

Policja natychmiast rozpoczęła obławę na 35-latka.

Mężczyzna w sobotę został przesłuchany i usłyszał zarzut popełnienia zabójstwa. Złożył wyjaśnienia, z których wynika, że do zdarzenia doszło podczas kłótni. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu 35-latka na okres trzech miesięcy.

- Mężczyzna miał kilkakrotnie, przynajmniej dziesięć razy, pchnąć kobietę nożem - informuje Lidia Jeske, prokurator rejonowy w Wejherowie. - Podczas składania wyjaśnień zapewniał, że szczegółów zajścia nie pamięta, ale złożył na tyle wystarczające wyjaśnienia, że postawiony został mu zarzut zabójstwa.

Przypominamy, że ciało kobiety w mieszkaniu przy ul. Iwaszkiewicza w Wejherowie znaleziono w piątek rano. Policję o zdarzeniu przez telefon poinformował anonimowy rozmówca, najprawdopodobniej członek rodziny. W piątek prowadzone były poszukiwania 35-latka.

Sprawcę udało się schwytać jeszcze tego samego dnia na terenie powiatu puckiego. Wieczorem na miejscu tragedii odbyła się wizja lokalna z udziałem zatrzymanego. Jak relacjonują sąsiedzi, gdyby nie policjanci, doszłoby do linczu.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
metropolia.info

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners