Z ostatniej chwili

Zapobiegli tragedii. Dwukrotnie

Polub nas!
GB 31.12.2017 0 komentarzy

Dzięki szybkim działaniom policjanci z komisariatu I w Gdańsku uratowali 22-letniego mężczyznę oraz 17-letnią kobietę, którzy próbowali targnąć się na swoje życie.


Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymał zgłoszenie od mieszkańca, o tym, że młody mężczyzna awanturuje się w mieszkaniu i zamierza popełnić samobójstwo. Dyżurny skierował w to miejsce funkcjonariuszy z komisariatu na Oruni. Policjanci gdy weszli do mieszkania zobaczyli mężczyznę wiszącego na kablu, którym owinął sobie szyję. Błyskawiczna reakcja policjantów zapobiegła tragedii. Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy 22- latek w stanie bezpiecznym dla swojego życia, został przekazany pod opiekę wezwanym na miejsce ratownikom medycznym.


Następnie około godziny 17:00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że 17-letnia dziewczyna chce popełnić samobójstwo. Na miejsce oficer dyżurny skierował tych samych policjantów, którzy kilka godzin wcześniej zapobiegli tragedii.


Funkcjonariusze nie wiedzieli gdzie dokładnie znajduje się potrzebująca pomocy nastolatka. Ostatnia informacja wskazywała na to, że dziewczyna jest w lesie przy ul. Pohulanka. Mundurowi zaczęli krok po kroku sprawdzać to miejsce. Po kilkunastu minutach zauważyli roztrzęsioną dziewczynę. Funkcjonariusze zaopiekowali się 17- letnią mieszkanką Gdańska oraz wezwali pogotowie. Nastolatka znajduje się pod opieką lekarzy.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners