Z ostatniej chwili

Zderzenie czołowe. Kierująca jechała pod prąd?

Polub nas!
27.10.2017 1 komentarzy

Dzisiaj rano doszło do groźnego wypadku, poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 8 rano na ulicy 1 Brygady Pancernej Wojska Polskiego w Wejherowie, na wysokości tunelu dworca PKP Wejherowo. Na pasie ruchu w kierunku Lęborka zderzyły się łącznie cztery samochody - trzy pojazdy marki Audi i jeden Mercedes.

Czemu doszło do zderzenia czołowego?

- Według wstępnych ustaleń, 45-letnia kobieta kierująca samochodem marki Audi mogła zjechać z ulicy Przemysłowej i omyłkowo wjechać pod prąd - tłumaczy Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby - kierująca samochodem marki Audi i jeden z pasażerów innego pojazdu. Osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala.

Funkcjonariusze ustalili, że kierowcy samochodów byli trzeźwi. Wypadek całkowicie zablokował pas ruchu w kierunku Lęborka, droga w kierunku Gdyni była wolna. Według szacunków policjantów utrudnienia w centrum miasta mają minąć około godziny 11.

Szczegółowy przebieg zdarzenia mają ustalić funkcjonariusze policji, którzy pracowali na miejscu wypadku.

Udostępnij artykuł innym

Opinie

07.12.2017 12:34
aj92

Przez wszystkie lata jakie jesteśmy na rynku staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni ze sprzedaży swojego samochodu. Znajdujemy się w Warszawie. Odwiedź nas http://s-car.pl/

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners