Z ostatniej chwili

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 07.08.2018 0 komentarzy

Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Wczoraj około godziny 6.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na ulicy Zblewskiej. W zdarzeniu uczestniczyły 2 samochody ciężarowe i auto osobowe.

Dyżurujący na stanowisku dowodzenia policjant, natychmiast skierował na miejsce funkcjonariuszy z drogówki, technika kryminalistyki oraz policjantów z grupy dochodzeniowej .

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło po tym jak 37-letni kierowca ciężarowej scanii uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku volkswagena, który w wyniku zderzenia został pchnięty do przodu i uderzył w jadącą przed nim ciężarówkę. W wyniku tego zdarzenia 46-letni kierowca volkswagena doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Policjanci zbadali kierujących alkomatem. Badanie wykazało, że byli trzeźwi. Pas ruchu na którym doszło do wypadku był całkowicie zablokowany. Mundurowi wprowadzili ruch wahadłowy oraz zorganizowali objazdy. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ślady, które mogą pomóc w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners