Z ostatniej chwili

Zderzenie motoroweru z ciężarówką. Śmierć na miejscu

Polub nas!
KWP Gdańsk / KG 10.08.2018 0 komentarzy

Do tragicznego wypadku doszło w powiecie bytowskim.

Wczoraj przed godziną 14.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku motoroweru i ciężarówki do przewozu betonu na drodze Dąbrówka – Struszewo. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący motorowerem jechał w kierunku miejscowości Struszewo. Wstępne ustalenia wskazują, że na zakręcie w prawo kierujący jednośladem 68–latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z ciężarówką. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zginął 68 – letni kierowca motoroweru. 67–letnia pasażerka została przetransportowana do szpitala. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Mundurowi pracując na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady zdarzenia. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, pomiary oraz szkic miejsca zdarzenia. Na polecenie prokuratora ciało kierowcy motoroweru zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, a oba pojazdu do szczegółowych oględzin.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners