Z ostatniej chwili

Zdewastował wiatę, bo był zły

Polub nas!
WA 21.11.2016 0 komentarzy

Zdenerwowaniem zdewastowanie wiaty przystankowej tłumaczył 20-letni mieszkaniec Kębłowa (gm. Luzino). Mężczyznę w niedzielę nad ranem zatrzymali wejherowscy strażnicy miejscy.

Do dewastacji wiaty przystankowej doszło na ulicy I Brygady Pancernej WP w Wejherowie. Wybite szyby na przystanku MZK zauważył dyżurny miejskiego monitoringu. Mężczyzna na podstawie zarejestrowanego zapisu odtworzył przebieg zdarzenia. Dzięki nagraniu udało się szybko ustalić osobę odpowiedzialną za zniszczenia.

 

„Sprawcą okazał się mieszkaniec Kębłowa. Dwudziestolatek przyznał się do dewastacji wiaty. Znajdował się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał ponad 1,50 promila alkoholu. Sprawcy towarzyszyło dwóch kolegów, którzy nie zapobiegli dewastacji wiaty, lecz działaniu swojego kolegi się przyglądali” - czytamy na oficjalnej stronie Straży Miejskiej w Wejherowie.

 

Z informacji strażników wynika, że 20-latek zniszczenie mienia tłumaczył zdenerwowaniem. Był zły z powodu taksówki, która miała nie zatrzymać się na jego żądanie. Cała sprawa najprawdopodobniej znajdzie swój finał w sądzie.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners