Z ostatniej chwili

Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

Polub nas!
WA 14.08.2017 2 komentarzy

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na trasie Żelazno - Borkowo Lęborskie samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

O zdarzeniu informuje OSP Choczewo. Z relacji strażaków wynika, że auto, które zjechało z drogi, zatrzymało się na skarpie pomiędzy miejscowościami Przebendowo a Borkowo Lęborskie. Pojazdem podróżowały dwie osoby i obie zostały poszkodowane. Kierowca doznał ogólnych potłuczeń ciała i rany ciętej głowy, a pasażer m.in. rany w okolicach łokcia prawej ręki.

Działania przybyłych zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu prowadzonych działań ratowniczych, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, a także uprzątnięciu jezdni z rozbitych elementów pojazdu. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.

W wyniku wypadku na drodze wojewódzkiej nr 213 występowały utrudnienia. Do momentu prowadzenia czynności dochodzeniowo-śledczych przez funkcjonariuszy policji ruch odbywał się wahadłowo.

Udostępnij artykuł innym

Dodaj opinię

Reload Image
Wpisz kod *:

Przeczytaj także

Mistrzowie parkowania

45 zdjęć
gle24.pl

Newsletter

NaSygnale.info © 2014, Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: GlobalVanet • Mechanika serwisu: CEE Partners